درباره ما

 توسعه اینترنت روش‌های خرید مارا به کلی دگرگون کرده است. و خیلی از مسیر بین تولید کننده و مصرف کننده را کوتاه نموده با کمک شما بتوانیم در اوضاع اقتصادی کشور برای تولید ملی و کم کردن دلال ها در بازار فروش منافع تولید و مصرف کننده را دریابیم ، ما همواره نیازمند کمک شما و اعتماد در خرید از فروشگاه اینترنتی هستیم تا بتوانیم کالاهای بیشتر و باکیفیت به مردمان عزیز کشور ارائه نماییم . منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید جذب می‏‌کند  امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند.ویژگی‏‏‏‌ها و قابلیت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است.همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم.دیگر صرف زمان‌هایی نسبتاطولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است.هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند.صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد،از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کندمشتریان پیشاپیش و قبل ازخریداز حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برندمشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند.زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر،هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبداز همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

شرکت کلینیک کسب و کار آنلاین  (۲۰online) در سال ۱۳۸۸ با چشم انداز صادرات و واردات تجهیزات الکترونیکی و اتوماسیون اداری و فروشگاهی تاسیس شد. با نشست کارشناسان الکترونیک، کامپیوتر، ‌بازرگانی، حسابداری و حقوق تصمیم مجموعه به گسترش فعالیت در زمینه الکترونیکی و نرم افزاری پا میان گذاشت .

در سال ۱۳۸۸ با تحلیل میزان تقاضای بازار در ارتباط با نرم افزارهای حسابداری و صندوق فروشگاهی واتوماسیون های اداری وارد عرصه فروش و خدمات نرم افزارهای مبتنی بر سیستم فروش، حسابداری و مدیریت ارتباط با مشتری گردید. اکنون این مجموعه با استفاده از پرسنل مجرب در واحدهای بازرگانی و فناوری اطلاعات آماده ارائه خدمات سخت افزاری در قالب تجهیزات اتوماسیون فروشگاهی، باشگاهی، اداری و خدمات نرم افزاری در قالب سیستم های فروشگاهی،می باشد.

همواره یکی از اولویت‌های بیست آنلاین، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای بیست آنلاین بسیار مهم است که میلیون‏‌ها کاربر آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. بیست آنلاین از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.
بیست آنلاین در سال ۱۳۸۸ با راه اندازی “کلینیک کسب و کار آنلاین ” یا ۲۰online  برای اولین بار در کشور تولید و ارائه محتوای ویدئویی آموزشی و تخصصی در زمینه معرفی و نقد و بررسی جدیدترین کالاهای دیجیتال و فن‏‌آوری‏ های این حوزه را آغاز کرد. هدف از تولید این ویدئوها ایجاد امکانی برای کاربران جهت بررسی دقیق‌تر تمامی ابعاد و مشخصات محصول و شکل‌گیری تصویری دقیق‏‏‌تر از کالاها و تکنولوژی‏ های این حوزه بود. در حال حاضر این بخش یکی از محبوب‏‌ترین خدمات بیست آنلاین است، از این رو تولید محتوای تخصصی با کیفیت و استانداردهایی فراتر از گذشته یکی از راهبردهای اصلی بیست آنلاین محسوب می‏‌شود. رسانه تصویری بیست آنلاین  در جهت تولید محتوای ویدئویی علمی و کاربردی با بکارگیری افراد متخصص این حوزه نهایت تلاش خود را می‏‏‌کند. این ویدئوها به صورت کاملا مستقل و در استودیوی اختصاصی بیست آنلاین تولید می‏‌شوند و این سرویس به رایگان ارائه می‏‌شود.
بیست آنلاین با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های بیست انلاین محسوب می‌شود. بیست آنلاین با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و  نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت online  ۲۰و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در بیست آنلاین بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت بیست آنلاین ، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.