کالاهای مرجوعی

مشتری گرامی سلام

 با احترام به مشتریان گرامی در صورت نارضایتی از محصول سایت بیست آنلاین میتوانید نهایتا ظرف ۴۸ ساعت محصول تهیه شده را مرجوع نمایید.
سفارشاتی که مرجوع می شوند که شرایط زیر را داشته باشند:

– کالاهایی نظیر دستگاه کپی / چندکاره / پرینتر نباید جوهر آنها نصب و استفاده شده باشد.

– جعبه و تمامی متعلقات بسته بندی باید سالم باشد.

– دستگاه نباید عیب پیدا کرده باشد.

– دستگاه های لیبل پرینتر و چاپگر بارکد به هیچ عنوان نباید آسیب دیدگی بدنی و سخت افزاری دیده باشد . درصورت استفاده ناصحیح از دستگاه و آسیب دیدگی هد تمامی چاپگر های حرارتی فروشگاه بیست آنلاین از پذیرش مرجوعی معذور میباشد .

– موادمصرفی دستگاه ها نباید استفاده شده باشد .

– دستگاه چاپگر صدورفیش حرارتی باگارانتی شرکت واردکننده عرضه میگردد لازم به ذکر است هد این دستگاه نیز شامل شرکت واردکننده میباشد

– تیغه های دستگاهای سیمی کن کتاب به هیچ عنوان نباید آسیب دیدگی داشته باشد .مواد مصرفی این دستگاه که فنر میباشد نباید بسته بندی آن مخدوش داشته باشد .

– نوسانات برق ناشی از سوختگی دستگاه شامل گارانتی نمیباشد.

– فیلتر های دستگاه تصفیه هوا جزء مواد مصرفی دستگاه میباشد و شامل گارانتی نمیگردد.

– صندوق های فروشگاهی ECR شامل یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش میباشدکلید و قفل دستگاه کشوی پول شامل گارانتی نمیباشد.

لازم به ذکر است که هزینه مرجوع کردن کالا بر عهده مشتری می باشدو فروشگاه بیست آنلاین هیچ هزینه اضافه را تقبل نخواهد کرد.

– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به بیست آنلاین بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد

از آنجا که بیست آنلاین یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است ( سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود).

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته‌بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است وبیست آنلاین تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به بیست آنلاین بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد

کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش بیست آنلاین ارسال شود.

در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل‌گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به بیست آنلاین بازگردانده شود.

پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد بیست آنلاین در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت بیست آنلاین در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت

اطلاعات این محصولات صرفا برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده، نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آن‌ها و بیست آنلاین مسئولیتی ایجاد نمی‌کند

درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از این محصولات یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت‌‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه بیست آنلاین  در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.