برنامه کنترل از راه دور

کلینیک کسب وکار آنلاین برای بهبود بخشیدن پشتیبانی از نرم افزار ها و خریدهای اینترنتی که از سایت ۲۰online.ir انجام میپذیرد از برنامه های کنترل از راه دور متعددی که کار را برای تمام کاربران راحت نمائید استفاده میکند . مانند anydesk . supremo , ultraviewer , ultravnc , ammy , TeamViewer  که بسیار کم حجم می باشد ، استفاده و میتوانید با لینک سریع آن را دانلود نموده و از خدمات پشتیبانی سایت ۲۰online.ir  برای برقراری ارتباط با سیستم مورد نظر استفاده نمائید و نیازی به هیچ نوع تنظیم و پیکربندی خاصی نیاز ندارد.

AnyDesk

 انی دسک نرم افزار ارتباطی و کاربردی که به شما امکان کنترل کامپیوتر دیگری از طریق اینترنت فراهم میکند. نرم افزار AnyDesk به کاربران شرکتها کمک می کند تا جهت ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان خود از راه دور و از طریق اینترنت به کامپیوتر آنها متصل شوند و مشکلات نرم افزاری آنها را رفع نمایند. کلینیک کسب وکار آنلاین برای بهبود بخشیدن پشتیبانی از نرم افزار AnyDesk بسیار کم حجم می باشد استفاده و میتوانید با لینک سریع آن را دانلود نموده و از خدمات پشتیبانی سایت ۲۰online.ir  برای برقراری ارتباط با سیستم مورد نظر استفاده نمائید و نیازی به هیچ نوع تنظیم و پیکربندی خاصی نیاز ندارد.

Supremo

برنامه Supremo ابزار کامل و قدرتمندی برای دسترسی از راه دور و پشتیبانی از طریق اینترنت بوده که امکان کنترل از راه دور هر رایانه ای را بدون نیاز به تغییر تنظیمات دیوار آتشین یا روتر ( firewall / router ) فراهم می کند. از دیگر ویژگی های برنامه Supremo می توان به نصب آسان و دارا بودن بالاترین سطح امنیت و عملکرد بهینه به دلیل پشتیبانی از SSL و رمزگذاری یکپارچه اشاره کرد.

کلینیک کسب وکار آنلاین برای بهبود بخشیدن پشتیبانی از نرم افزار Supremo بسیار کم حجم می باشد استفاده و میتوانید با لینک سریع آن را دانلود نموده و از خدمات پشتیبانی سایت ۲۰online.ir  برای برقراری ارتباط با سیستم مورد نظر استفاده نمائید و نیازی به هیچ نوع تنظیم و پیکربندی خاصی نیاز ندارد.